Naše škola nedávno uspořádala ukázkové hodiny Robotických hraček pro žáky 2. a 3. ročníku. Tento jedinečný zážitek byl součástí naší snahy představit nový kroužek robotických hraček pro nejmenší, který otevíráme 15.10..

Co se dělo na ukázkových hodinách?

Během ukázkových hodin měli žáci možnost seznámit se s různými typy robotických hraček, které budou součástí našeho nového kroužku. Děti si mohly vyzkoušet programování jednoduchých úkolů, stavění robotů a sledování jejich pohybu. Bylo úžasné vidět, jak se jejich oči rozzářily, když jejich roboti začali plnit zadané úkoly!

Proč robotické hračky?

Robotické hračky nejsou jen zábavné, ale také vzdělávací. Pomáhají dětem rozvíjet logické myšlení, kreativitu a základní dovednosti v oblasti programování. Naše škola se snaží podporovat moderní vzdělávací metody a robotické hračky jsou skvělým nástrojem, jak děti motivovat k učení.

Připojte se k nám!

Pokud máte doma malého nadšence do technologií, neváhejte a přihlaste ho do našeho nového kroužku robotických hraček. Vaše dítě se naučí nejen základy programování, ale také týmové spolupráci a řešení problémů. Těšíme se na nové tváře a na spoustu zábavy s roboty!

Přijďte se podívat, co všechno naše škola nabízí na Den otevřených dveří již tuto sobotu 12.10. od 9:00, a dejte svým dětem příležitost rozvíjet své dovednosti v oblasti, která je bude bavit a inspirovat.