Dnes bylo pro prvňáčky nachystané překvapení. Navštívili je jejich noví velcí kamarádi z devátých tříd.

Každý deváťák měl za úkol najít svého prvňáčka podle fotografie. S trochou pomoci nakonec každý našel toho svého. S prvňáčkem si potom spolu povídali, sdíleli své zážitky a hráli různé hry.

Na závěr setkání si nakreslili obrysy svých rukou přes sebe a svá jména. Tento symbolický akt sloužil jako důkaz nově vzniklého přátelství. Deváťáci a hlavně prvňáčci se těší na další podobná setkávání, která jsou plánována do budoucna.

Tyto společné chvíle a aktivity jsou důležité nejen pro budování vztahů mezi žáky, ale také pro posílení kolektivu a příjemné atmosféry na škole. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto krásného okamžiku.